Aufgaben:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych na rynku polskim i międzynarodowym w obszarze usług HR (usługi rekrutacyjne i konsulting),
  • kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży,
  • monitorowanie rynku usług rekrutacyjnych w obszarze nowych możliwości biznesowych,
  • współtworzenie strategii sprzedaży oraz oferowanego zakresu usług,
  • wsparcie doświadczonego rekrutera w realizacji wszystkich procesów rekrutacyjnych.

Qualifikation:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B, preferowane w obszarze usług HR,
  • umiejętność nawiązywania i budowania relacji biznesowych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • orientacja na klienta, wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz analityczne,
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych.

Małgorzata Janów

Recruitment Specialist

NG GROUP is recruiting! Do you want to develop as engineer and exploit your full potential? Try your hand in our company! We are looking for ambitious people who would like to join our team of engineers and participate in interesting projects. We are waiting for you!